KENDİNE AŞIK ETME BÜYÜSÜ

 KENDİNE AŞIK ETME BÜYÜSÜ

aşık etme büyüsü

Büyü eski tarihlerden beri sıkça yapılan bir uygulamadır. Büyü ile insanlar öteki alemlerde var olduğuna inandığımız varlıklardan yardım istemedir. Bu uygulamayı insanlar farklı amaçlara göre yaparlar. Amaçlar farklı olunca da büyünün yapılış şeklinde ve okunan tılsımlarda da farklılık oluşuyor.

Genel anlamda insanlar kıskançlık, öfke, istememe ve aşk üzerine büyüler yaparlar. Tarih botunca yapılan büyüler papaz büyüsü, Süryani büyüsü, cin büyüsü, bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi büyüler yaparlar.

Bu büyüler kadim büyü kitaplarında geçen büyülerdir ve alt başlığı olarak onlarca farklı büyülerden oluşurlar. Büyüler yapılış amaçlarına veya büyüde kullanılan malzemelere göre farklı isimler ile anılır. Son yıllarda en fazla yapılan büyü olarak aşk ve bağlama büyüleri dikkat çekiyor.

Birini Aşık Etme Büyüsü

Aşk büyüsü temelinde aşk yatan bir büyüdür. İnsanlar sevdikleri kişiyi kendilerine bağlamak ve aşık etmek için bu büyüyü kullanır. Amacı iyi olduğu için ak büyü sınıfında değerlendirilir. Büyüde kötü bir amaç yoktur. Amacı iyi niyet olduğu için kötü sonuçlar da doğurmaz.

Sevdiği kişiden yüz alamayan veya kötü bir ilişkisi olan herkes bu büyüyü yapabilir. Bu büyü evliliğinde problem yaşayan çiftler, nişanlılık döneminde olan veya flört aşamasında olan kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir büyüdür. Aşk büyüsü ile platonik aşklar bile gerçek olabilir.

Kendine Aşık Etme Büyüsü

kendine aşık etmek için yapılan büyüde farklı ritüeller bulunur. Bu ritüeller belli ilimlerle yapılıyor. Aşk büyüsü yapmak için genellikle büyü yapılacak olan kişiye ait bir eşya gerekiyor. Bu eşya yardımı ile büyü daha rahat yapılabilir. Bu eşya kişinin tanınması için gerekli olabiliyor. Aşk büyülerinin bazı ritüellerinde ise büyü yapılacak ürünün büyü yapılacak olan kişiye ulaşması ile gerçekleşir. Bu ritüellerin amaçları aynı olsa da yapılış şekilleri ve tesir ettiği süre farklı olur. Aşk büyülerinin gerçekleşme olasılığı diğer büyülere göre daha yüksektir.

Aşık Etme Büyüleri Nelerdir

Aşk büyüsü en eski büyülerden biridir. Birini kendisine veya başkasına aşık etmek için yapılan aşk büyüleri şunlardır;

  • Kaşık büyüsü
  • Ceviz büyüsü
  • Mıknatıs büyüsü
  • Gideni geri getirme büyüsü
  • Adet kanı büyüsü
  • Fotoğraf büyüsü
  • Nohut büyüsü
  • Kırmızı gül büyüsü
  • Kilit büyüsü

Bu büyülerin amacı aynı olmasına rağmen yapılış şekilleri farklıdır. Büyülerde kullanılan ürünlerden esinlenerek isimlendiriliyorlar. Bu büyülerde okunan dualar ve söylenen tılsımlar da farklıdır. Bu aşk büyülerinden her biri herkes için yapılabilir. İnsanlar kendi durumlarına göre bu büyülerden birini yaptırabilirler.

Uzaktan Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü yakında bulunan birisi için yapılabildiği gibi uzaktaki birine de yapılabilir. Büyü işinde uzmanlaşmış medyum hoca tarafından bu büyüler kolaylıkla yapılabilir. Özellikle uzakta olan sevgilisini veya eşini kendine daha çok bağlamak ve aşık etmek için kullanılır. Bu büyü yakından yapılan büyülerden farksızdır ve aynı etkiyi verir.

Büyünün yapılmasından sonra büyüye maruz kalan kişi büyüyü yaptıran kişiye daha çok aşık olur ve gözü ondan başkasını görmez. Fakat büyü yaptırılacağı zaman büyünün yapılacağı kişinin uzakta olduğu belirtilmelidir. Medyum hoca bu durumlar için farklı tılsımlar da ekleyecektir.

Aşık Etme Büyüsü Yapanlar

Aşık etme büyüsü kadim büyü kitaplarında da geçen büyülerdir ve bu büyüler belli ilimler ile yapılıyor. Birçok büyüde olduğu gibi aşı büyüsü de havas ve ledün ilimleri çerçevesinde yapılır. Büyüyü yapacak olan kişilerin bu ilimlere sahip olması gerekiyor. Aşık etme büyüsü bu ilimlerin dışında tecrübe isteyen bir süreçten oluşuyor.

Büyü işlerini yapan medyum hoca hem bu ilimlere sahip olmalı hem de deneyimli olmalıdır. Büyü sırasında yapılacak dualar ile tılsımların zamanlamasını ve sırasını iyi bir şekilde ayarlamalıdır. Yine büyülerin ne zaman yapılacağı hangi durumlarda gerçekleşeceği gibi bilgilere de sahip olması gerekiyor.

Aşık etme büyüsünün yapılışında olduğu gibi bozuluşunda da havas ve ledün ilmi gerekiyor. Büyülerin bozulma süreci yapılışında olduğu gibi belli bir süreçten geçer ve büyünün şekline göre bu süreç uzayabilir. İşinde uzman, deneyimli havas ve ledün ilimlerine hakim medyum hoca bu büyülerin yapılışını veya bozuluşunu rahatlıkla yapabilir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılıyor

Aşık etme büyüsü için iki tahta kaşık gerekiyor. Bu tahta kaşıklara medyum hoca aşık edilmesi istenen ve aşık olunacak kişilerin isimlerini yazar. Yazılar mürekkep kalemle yazılır ve yine isimleri birbirine bakacak şekilde kaşıklar yapıştırılır. Bu yapıştırma sırasında medyum hoca belli tılsım ve dualar okur. Kaşıkların birbirine yapıştırma işleminde isimlerin birbirine bakmasına dikkat edilmelidir.

Çünkü bu kaşıklar ayırma büyüsünde de kullanılır ve ayırma büyüsünde isimler birbiri zıt yönlere bakar. İsimleri birbirine bakacak şekilde yapıştırılan kaşıklar bir ip ile birbirlerine sıkıca bağlanır. Medyum hoca bu bağlama işleminden sonra kaşığın arka kısmına bazı tılsımlar yazar ve büyüyü tamamlar.

Bu kaşıkların bir mezar içine gömülmesi için büyüyü yaptıran kişiye teslim eder. Büyüyü yaptıran kişi bu kaşıkları kimsenin görmeyeceği şekilde herhangi bir mezarın içine gömer. Bu kaşıkları kimsenin bulmaması gerekir ve yine bu kaşıkların üzerindeki ipin açılmaması gerekiyor. Kaşıklarda bulunan isimler birbirine baktığı sürece aşık etme büyüsü tesirini gösterecektir.

En Doğru Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüleri içerisinde en doğru yapılan büyü fotoğraf büyüsüdür. Fotoğraf büyüsü farklı büyülerde de kullanılıyor fakat aşık etme büyülerinde kişiyi en iyi tanımlayan araç olduğu için daha fazla kullanılıyor. Eski tarihlerde fotoğraf bulmak zor olduğu için bu büyü fazla yapılmıyordu. Fakat günümüzde herkes istediği kişinin fotoğrafını kolaylıkla bulduğu için fotoğrafla büyü daha çok yaygınlaştı. Fotoğraf ile aşık etme büyüsü için medyum hocaya büyü yapılacak olan kişinin ve kendi fotoğrafının ulaştırılması yeterli olacaktır. Medyum hoca bu fotoğraflar ile büyüyü yapacaktır. Hoca bu fotoğrafların arka kısmına gerekli tılsımlı sözleri ve duaları yazarak büyüyü yapar. Son olarak dua ve tılsımlı sözler ile bu fotoğrafları bir muska yapar ve büyüyü yaptıran kişiye gönderir. Büyüyü yaptıran kişi bu muskayı üzerinde taşıyarak büyünün tutmasını bekler. Büyü muskanın takılmasından sonra tesirini yavaş yavaş göstermeye başlayacaktır.

Sevdiğini Bağlamak İçin Aşık Etme Büyüsü

İnsanlar sevdiklerini kendisine bağlamak için çeşitli büyüler yaptırırlar. Medyum hoca kişilerin durumuna göre bir büyü belirler ve o büyüyü uygular. Burada büyüyü yaptıracak olan kişilerin kendi durumlarını ve büyü yaptıracağı kişinin ona karşı olan hislerini aktarmaları gerekiyor.

Medyum hoca bu durumu bilerek daha uygun bir büyü seçer. Bu büyüler içerisinde en hızlı tesir gösteren büyülerden biri de kilit büyüsüdür. Kilit büyüsü büyüde kilit kullanılmasından dolayı bu isimle anılır. Büyüde eski ve daha önce herhangi bir büyüde kullanılmamış bir kilit gerekiyor.

Medyum hoca bu kilide gerekli olan tılsımlarla büyüyü yapar ve kilidi kitler. Bu büyüde kilidin yanı sıra büyüyü yaptıracak olan ve büyü yapılacak olan kişinin anne ve baba adı gerekiyor. Büyü sırasında hoca bu isimler ile büyü yapar. Büyü bittikten sonra büyülü kilit büyüyü yaptıran kişiye teslim edilir. Bu kilidin daha açılmaması ve kimsenin eline geçmemesi gerekiyor. Kilit kilitli kaldığı sürece büyü tesirini göstermeye devam edecektir.

Aşık Etme Büyüsü İle Gideni Geri Getirme

Herhangi bir sebepten dolayı ayrılan evli veya nişanlı çiftler, flört aşamasında iken ayrılanların yaptırdığı büyüler geri getirme büyüleridir. Bu büyülerde belli birliktelik yaşama şartı bulunuyor. Yani belli bir birliktelik yaşadıktan sonra ayrılan çiftler için yapılan bir büyüdür.

Gideni geri getirme büyüsünün tesir etmesi için büyüyü yaptıran kişinin eşini veya nişanlısını hala seviyor olması gerekiyor. Bu amaçla birçok aşık etme büyüsü yapılabiliyor. Büyü yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde tesirini gösterecektir. Büyü yapılan kişinin duygularında hızlı bir değişme yaşanır ve eşler eski mutlu günlerine tekrar geri döner. Medyum hoca geri getirme büyüsü ile yıkılmak üzere olan yüzlerce yuvayı eski mutluluklarına kavuşturmuştur.

En Kolay Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyülerinin en kolayı nohut ile yapılan büyüdür. Bu büyüyü tılsımları bilen kişiler evde de yapabilirler. Fakat tılsımlar da havas ilmi ile alakalı olduğu için havas ilmi bilinmelidir. Bu büyü için kırk bir tane nohut, metal bir kase, kaşık ve beyaz bir bez gerekiyor. Kırk bir tane nohuda tek tek tılsım ve dualar okunur.

Okunan nohutlar metal kasenin içine konur. Okuma işlemi tamamlandıktan nohutlar sonra kaşık ile beyaz bezin içine konur. Daha sonra büyü yapılacak olan kişinin evi yakınlarına gömülür. Gömülecek yer iyi seçilmelidir, çünkü kimsenin bu nohutlara ulaşmaması gerekiyor. Nohut büyüsü bir hafta içerisinde tesirini gösterir ve büyüye maruz kalan kişinin duyguları yavaş yavaş değişir. Büyüyü yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk hissi duyar.

Aşık etme büyüsü için hocamıza ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var?